CE Belgelendirme Hizmetleri

1995 yılından bugüne Avrupa Birliği içerisinde uyumu gösteren dünyada üretilen bir ürünün Avrupa Birliği ürün güvenlik mevzuatlarına uygun olduğunu gösteren işarete veya markaya Ce İşareti denir ve bunu gösteren belgeye de Ce belgesi veya Ce Uygunluk Beyanı denmektedir.

Üretici ürün Avrupa Birliği sınırları içerisine girmeyi amaçladığı veya Avrupa sınırları içerisinde üretildiği takdirde ürünün tabi olduğu directive yönetmelikler çerçevesinde ürünü üretmekle yükümlüdür. Ürünle ilgili yasal tüm süreçlerin tek sorumlusu üreticidir.

Test & Analiz Hizmetleri

NEDEN Eurocert ?

20 yılın verdiği birikim ve tecrübe...

Eurocert Avrupa’ da yaklaşık 30 yıllık Teknik gözetim ve mühendislik faaliyetlerini Türkiye’de Türk ortakları ile beraber Eurocert Eqc markası ile 1999 yılından itibaren hizmete başlamıştır. Temel çalışma alanları dünya pazarında ürünlerin dolaşımı ticarettteki engelleri aşmak için riskleri azaltmak ve tedarik zincirinizi Bağımsız denetimler aracılığıyla kontrol altına almaktır.

İnceleyin

Gıda Belgelendirme Hizmetleri

Her şey daha kaliteli bir yaşam için...

Şüphe yok gıda hayatımızın en önemli sektörlerinden birisidir. Gıda maddelerini tüketen bizler gıda maddesinin kalite ve güvenlik açısından uygun olduğunun onayını isterler. Geniş bir kapsamda gıda testlerinden belgelendirme süreçlerine kadar hizmet uzman bir ekiple hizmet vermekteyiz.

Eurocert Haberler

Eurocert ve sektörel haberlere buradan ulaşabilirsiniz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Mutlu Müşterilerimizden Bazıları