Inverter Converter Test ve Sertifikasyon

İnvertörler ve konvertörler, güneş, yakıt hücresi, rüzgar türbini ve gaz türbini güç sistemleri gibi konvansiyonel ve yenilenebilir enerji sistemlerinin en önemli parçasıdır.
Eurocert profesyonel mühendislik ekibi invertör / dönüştürücü ve güç sistemi ile ilgili ürün ve bileşenleri test, listeleme ve belgelendirme hizmetlerinde sizleri desteklemeye hazırdır.Eurocert Dünyada 65 ülkede uluslararası pazar ihtiyaçlarını karşılamak için yardımcı olabilir. Test yerinde bizim mühendislerimiz ile Avrupa ve Asya'da hatta tesislerde bulunan laboratuvarlarımızda, ABD'de yerel laboratuvarlarında herhangi birinde yapılabilir.

Çeviriciler, dönüştürücüler, güç sistemleri ve bileşenleri için bizim test ve belgelendirme hizmetleri ile, şunları yapabilirsiniz:

Faydaları

  • Tüm yerel ve uluslararası standartlara ve yönetmeliklere uygunluğu göstermek.
  • Dünya çapında tanınan bir test işareti ve sertifikaları ile rekabette avantaj kazanın.
  • Ürünler pazara daha hızlı dahil olur..
  • Tüm ulusal ve uluslararası pazarlar için  çözüm ile zaman kazanın.

Test ve Blegelendirme
AC çıkış ile Çeviriciler veya dönüştürücüler, bağlı ızgara veya tek başına işlem ya, yerel ve uluslararası şartnamelere ve standartlara uygun olarak güvenlik ve / veya şebeke bağlantısı ihtiyaçlarını karşılamak gerekir.

Fotovoltaik paneli veya rüzgar türbini (veya diğerleri) AC güç DC güç gibi 120Vac 60Hz, tek faz ya da 480 VAC, 60Hz, üç fazlı olarak nominal ızgara AC güç kaynakları, dönüştürülmesi gerekir. Bu güç sisteminde invertör / dönüştürücü önemli bir iştir.


Mutlu Müşterilerimizden Bazıları